איך לדעת אם יש לו רגשות אליי

תוכן עניינים

רגשות של גבר, יש לנו אפשרות לגלות כל כך הרבה רק בהתבוננות פשוטה, אפרט במאמר זה מספר סימנים מאוד מובהקים לרגשות של גבר וכיצד הם באים לידי ביטוי בשטח. 

במידה ויש סימנים שלא מופיעים ברשימות אל חשש, כי המטרה כאן לא לקבוע מסמרות, אלא לתת קווים מנחים שיעזרו לנו לגלות יותר על בן הזוג שלנו. 

אז נדרש לשאלה המרכזית שבאנו לענות במאמר איך לדעת אם יש לו רגשות אליי: 2 מדדים עיקריים-

איך לדעת אם יש לו רגשות אליי

מדד המאמץ: 

בראש ובראשונה אני רוצה לתת את הבכורה למעשים, כי מעשה מדבר הכי ברור. הוא מביא את האמת בלי מסכות, הוא נוגע בעצם ממש.

כאשר גבר שולח זר פרחים לאישה, ואפילו לא כתב דבר, אלא רק שלח משלוח כזה של פרחים צבעוניים, הוא משקף איזה רגש פנימי שקיים בתוכו, זו הדרך שלו לגלות את הרגשות שלו כלפיה. 

אז במעשים יש לנו הכי הרבה גילוי אם יש לו רגשות אליי. 

לדוגמא ייתכן בן זוג שלא מרבה לדבר הרבה, שקט ומופנם, אבל במעשים הוא גדול מאוד, הוא יהפוך עולמות בשבילך, אז כאן אנחנו יכולים לגלות את הדעת שלו, שעל אף שהוא לא יודע לבטא את רגשותיו במילים, יש לו רגשות עזים והדרך שלו לגלות אותם זה במעשים.

 מעשים יכולים להיות גם במחווה גופנית, חיבוק, נשיקה וכד' עצם הפגנת החיבה, זה הדרך שלו לגלות את הפנימיות שלו. אז כאן אפשר ללמוד על רגשותיו גם כן. 

מעשה גם יהיה כתיבה, מכתב, פתק על השולחן, כל דבר כתוב שיכול לגלות משהו מן המשהו על רגשותיו, עצם הכתיבה שלו והשיתוף שלו בכתיבה יהיה לחשוף רגשות עמוקים. 

אנחנו מדברים במעשים, אז השאלה שמיד עולה ומה לגבי רכישות, כמו מתנות, דין מתנה גדלה כדין מתנה קטנה מבחינת גילוי הרגשות, אז הגודל לא העניין כאן, אלא המדד כאן זה מידת המאמץ שהשקיע. ככה לדוג' אדם עשיר מאוד שקונה דבר גדול מאוד ייתכן והשקיע בזה מידה קטנה של מאמץ.

לעומת זאת איש עני שקונה דבר קטן ייתכן והשקיע בזה מאמצים עצומים ויש בזה לגלות על רגשות חזקים מאוד. אז כאן המדד הוא רק מידת המאמץ ולא גודל המתנה וככה המעשים כולם הקו המנחה שלהם זה מידת המאמץ שהגבר השקיע במעשה. 

וזה מיד שולח אותנו לסוגיה רגישה של כמות הטלפונים שלו, הודעות ווטסאפ וכדו', וכאן צריך לגלות זהירות גדולה, כי גם כן נבחנת מידת המאמץ, לדוג' במידה ויש זוגיות עם גבר מאוד מתמסר, ויש לו הרגל שלו בתוך קשרים זוגיים להתקשר ולשלוח הודעות ללא הרף, לא מצביעה על רגשותיו וקשר חונק כזה יכול לקחת את זה למקום אובסיסיבי ולא בריא, אז הקו המנחה שלנו נשאר מידת המאמץ, בדוג' הזו דווקא שיחות מועטות יותר יעידו על מאמץ גדול לאיפוק ויותר יעידו על רגשותיו ורצונו לקשר אמיתי ובריא ולעומת זאת, אדם סגור, פרטי מאוד, קר מזג ששולח הודעה אחת לשבוע בדרך כלל במהלכים הזוגיים שלו, משנה הרגל ושולח כל יום הודעה, מעיד כמובן על מאמץ מוגבר מעיד על רגשותיו. 

גברים ורגשות זה מערכת יחסים מורכבת, מספיק סביבה שלא תומכת בהבעת רגש כדי לסגור אותנו שנים במנעולים וקוצים רק לא להתקרב לרגשות שלנו. המדד שלנו לדעת אם יש לו רגשות אלייך, זה מדד הרצון. 

מדד הרצון: 

 

רצון מניע אותנו מנקודה אחת לנקודה שניה, למעשה בלי הרצון אנחנו לא יכולים לעשות שום צעד. להביא לעצמנו כוס מים. רצון מניע לפעולה.  רצון מביא אותנו להרים טלפון, רצון מביא אותנו להיחשף, רצון מביא אותנו לגלות רגשות, במידה ויש רצון נמוך מאוד אז זה יתבטא בהמון דרכים, בדיבור, בתנועות גוף, במעשים, בכל דבר ודבר. 

כשיש רצון גבוה, אז אפשר ממש להרגיש את זה בא לידי ביטוי בכל ההיבטים של הזוגיות. הרצון מגלה את הרגשות האמיתיים ביותר. זאת אומרת כדי להבהיר את הנקודה הזו היטב נניח ויש אחד שרוצה מאוד לטוס לחוץ לארץ והוא מדבר המון על טיסות לשם ובדמיונות על הרגע שיגיע לשם ויתחבר למקום, אבל בפועל לא קנה כרטיס, לא בדק מלונות, אלא רק דיבר על כך באופן תיאורטי, אז אנחנו יכולים לזהות רצון נמוך יחסית לטוס.

לעומת זאת, אחד שלא דיבר מילה על הנושא אבל כבר קנה כרטיסים, מביע בפעולה פשוטה אחת רצון גדול מאוד. הרצון מניע את האדם לפעולות בכל ההיבטים וככה אנחנו יכולים לגלות מהר מאוד רגשות כלפינו. וככה בזוגיות אפשר להרגיש את הרצון, איפה הרצון באמת נמצא, כמה הוא באמת בא לידי ביטוי. 

 יש לנו חוש פנימי כזה שיודע בדיוק איפה הרצון האמיתי של בן הזוג שלנו, צריך רק להתחבר לידיעה הפנימית הזו שיודעת. אפשר לגלות דרך הרצון את מכלול הרגשות וזה פשוט מתבטא באופן טבעי בתוך הקשר. הרצון מתבטא בנתינה ללא תנאי, הרצון מתבטא בלצאת מהרגלים לא טובים, הרצון מתבטא בהקרבה, יש המון דרכים וצורות בהם הרצון מתבטא בתוך קשר זוגי ויש בתוכנו את החוש הפנימי הזה שיודע את זה, להרגיש את הזולת ולדעת איך הוא מרגיש. לדוג' אמא יכולה לזהות על הילד שלה בחוש מתי הוא רעב, מתי הבכי שלו של עייפות, היא מחוברת לפנימיות שלנו, ככה אנחנו יכולים להתחבר לאותו מקום עם בן הזוג שלנו. 

רוצה לשפר את הפתיחות הרגשית שלכם?