ליווי אישי עם רן

מה קורה כשהמציאות לא מיישרת קו עם הרצונות שלנו ?

כולנו רוצים חיים מלאים וחופשיים, להרגיש מאושרים, להנות מכל רגע ושהכל ילך חלק ובקלות, אבל מה קורה כשהמציאות מספרת סיפור אחר ופוקד אותנו אובדן, גירושים, פשיטת רגל, מחלה?

מה קורה אם הרגשות שלנו מנהלים אותנו ואנחנו חשים חרדות, דיכאון, עייפות כרונית?

כשדברים לא קורים בדרך שלנו אנחנו מתחילים לחוש תסכול מהעולם, עצב וכעס מתחילים הולכים ומתעצמים ככל שיש פער בין איך שאנחנו חושבים שצריכה להראות המציאות שלנו לבין המציאות שלנו בפועל.

הרגשות מקבלים ביטוי מול הפער הזה ולרב מנותבים לשני כיוונים:

כיוון הרגש החוצה- בן הזוג אשם/ בת הזוג אשמה, הילדים אשמים, ההורים אשמים באיך שגידלו אותנו, כל מה שזז באופק יכול להוות מטרה נעה לפורקן הרגשות האלה.

כיוון הרגש פנימה- מפנים את כל החצים כלפינו ומאשימים את עצמנו. נכנסים להלקאה פנימית, בלי גבול וללא לאות, בוכים על העבר שנגמר ובחרדה מהעתיד לבוא.  

ייתכן שעברנו כבר תהליך וטיפולים וסדנאות, וניסינו הכל, ועדיין שום דבר לא באמת השתנה ונראה שאבדה התקווה ואין לנו שליטה על המציאות שלנו, היא דוהרת לשום מקום וזה מרגיש כמו גיהנום.

אז אנחנו מנסים לברוח מהמציאות הזו דרך תוכניות טלוויזיה ממכרות, עבודה 24/7, צורכים פורנו, סקס, סמים אלכוהול.. רק כדי להגיש משהו נעים, רק לא להיות לבד ולברוח כמה שיותר רחוק מאיתנו. אנחנו מכורים לאיזה גירוי חיצוני שיתן לנו תחושה של חיות.

אבל תחושת הריקנות הולכת וגדלה, דיכאון, חרדות, אובסיסיות, התפרצויות זעם, שנאה עצמית, תלותיות באנשים, דרמתיות, אובדנות וחולשה מול העולם.

אז איך אפשר לשאת את הפער הזה מבלי לברוח מהחיים ?

החיים זו אומנות של ממש, ויש לאומנות הזו חוקים רוחניים שיש ללמוד אותם, מבלי להכיר אותם יש תחושה שהחיים פשוט קורים בלי סיבה. הכל בכאוס מטורף וקשה לחבר בין סיבה למסובב, ככל שאנחנו מתוודעים לחוקים זווית הראיה שלנו על החיים והמציאות מתרחבת, ומתפתחת בתוכנו ההבנה על סדר קוסמי גאוני ומדוקדק וכך גם היכולת לשאת את המציאות, להכילה ולפעול בתוכה באופן אפקטיבי.

מהו אופן הייעוץ?

הייעוץ באורך שעה. נעשה באמצעות שיחה והוא משלב עבודה עמוקה על 3 עולמות, עולם המחשבה, עולם הרגשות ועולם הגוף.

הוא נשען על נסיון חיים עשיר, ידע קדום ועמוק מחכמת הקבלה (לא בפן הדתי).

הייעוץ מעניק לכם הבנה עמוקה יותר של המציאות. כיצד להכיל רגשות, כיצד ליצור מיקוד מחשבתי, כיצד להכיל מצבי חיים משתנים בזוגיות, בפיננסים, בקרירה, במצב הבריאותי.

השפע שלכם נמצא במרחק מחשבה אחת! זה נמצא ממש בתוככם, זה הכל תודעה צרופה, אין בעיות בחוץ . כל דבר שנמנע מאיתנו צריך לבחון מה מונע מאיתנו להגיע לשפע?

העולם הזה מאוד מתעתע, הסיפור של החושים מאוד ממכר ואנחנו כלואים בתוך התודעה של עצמנו. הכל פתוח וגמיש פה, מספיק שזזתם במחשבה מעלה אחת והשינוי הקטנטן הזה יכול להזיז לכם את כל העולם, וכשאתם זזים בפנים משהו זז גם בחוץ ממש כמו אפקט של מראה, כל תנועה שלכם מזיזה את כל ההשתקפות במראה.

זו כבר לא אותה השתקפות שהכרתם. 

מה התפקיד שלי ומה התפקיד שלכם?

התפקיד שלי הוא לשקף לכם בצורה הנאמנה ביותר את עצמכם ולהניח על סף תודעתכם את הכלים שעשו בחיי ובחיי המטופלים שלי שינויים מרחיקי לכת. התפקיד שלכם הוא לבוא עם רצון. אתם היחידים שיש להם את הכוח להתחבר לאינסוף ולרפא את עצמכם!

 

קצת עלי

במהלך השנים האחרונות ליוויתי ויעצתי לאנשים במסע ההתפתחות שלהם והם עשו פריצות דרך בכל תחומי החיים, הפכו להיות הורים טובים יותר, בני זוג נאמנים וכנים יותר, ואנשים טובים יותר לחברה ולעולם. כל אדריכל מתחיל יודע שבשביל לבנות בניין, הוא צריך קודם לפתח אסטרטגיה, לשרטט את הסקיצות לשים את הלוחות זמנים, אבל עבורנו בכל העבודה הרוחנית שלנו, יש אי בהירות לגבי מה צריך האדם לבנות בתוכו, השליחות שלי בעולם היא לתת את הכלי שיהווה אמצעי עבור כל אדם לבנות את בית המקדש בתוכו.  

איפה הייעוץ קורה?

בכרמי יוסף, ליד יער חלומי, חצי שעה מתל אביב, חצי שעה מירושלים. 

נשמע מעניין, ספרו לי עוד!