ייעוץ זוגי ביבנה- סיון ורן

לחוות חיים חדשים בבית

מי אנחנו ?

מנטורים למערכות יחסים, מנחים קורסים וסדנאות, מרצים ומטפלים רגשיים.עיקר המחקר שלנו בשנים האחרונות סביב הנושא הרגשי, תקשורת רגשית ורוחנית בזוגיות. איך לנהל את העולם הרגשי בזוגיות לנו, מהי תכלית הזוגיות, יש כל כך הרבה עומק בזוג. אנחנו מתחתנים עם עולם שלם, תרבות, משפחה, חיים שלמים של בנאדם, אנחנו בוחרים להיות ביחד ויש סיבות כל כך עמוקות לקשר, ברגע שאנחנו מתחילים להפנים מהלב את המהות של הזוגיות, למה בכלל אנחנו שם וחווים את כל הדבר הזה, אנחנו מתחילים להסתכל על הכל אחרת. מתוך כך איכות החיים שלנו ושל הילדים שלנו משתפרת משמעותית ואנחנו זוכים לצאת מהתרדמת שלנו לגילויים חדשים.

יתרונות הייעוץ הזוגי בשניים

מפתח הדרכים לזוגיות שלנו באמצעות ייעוץ זוגי ביבנה

מה תכלית הזוגיות? איך מתמודדים רגשית עם בן הזוג בחיי היום יום? מה עושים כשאנחנו נמצאים במשבר? איך מתמודדים עם התיסכולים שיכולים לצוץ בזוגיות? אף אחד צייד אותנו במפת דרכים לאן אנחנו צריכים לנווט את הזוגיות שלנו. בקלות אפשר לאבד את הדרך. 

אז מה המודל שלנו? מה לימד אותנו על זוגיות מלכתחילה? הזוגיות הראשונה שראינו זוגיות זה היה המודל של ההורים שלנו וזה לא תמיד מודל כל כך מוצלח ואנחנו ממש לא רוצים לשחזר זוגיות שאין לה יסודות חזקים. 

בקלות אפשר לעבור למלחמות אגו מתמשכות, מלחמה קרה בלי מילים, בלי אינטימיות, ובלי לשים לב אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בזוגיות שאיבדה את הדרך. וזה משפיע על כולם, על הילדים, על החינוך, על מצבי הרוח, על איכות החיים. הזוגיות זה הבסיס להכל, מתוך הזוגיות אנחנו יוצאים לחיים.  

המדרון של הזוגיות יכול להיות מאוד חלקלק ואנחנו בקלות יכולים למצוא את עצמנו מאוד מתוסכלים וחסרי אונים. אנחנו מאוד רוצים שיבינו אותנו, שיראו אותנו כפי שאנחנו באמת. אבל זה מאוד מאתגר להיות בתוך זוגיות שיש בה אדישות, קרות, חוסר הבנה, זה יכול לקחת אותנו עד הקצה. לעיתים זה מגיע עד להפרדת כוחות. זה היה כמו כדור שלג, היו את כל הסימנים לפני, אבל זה התחיל להתגלגל בלי שליטה, עד שהכדור כבר כל כך גדול ששכחנו למה בכלל אנחנו הגענו למצב הזה. והרבה פעמים יש ילדים בתמונה ופרידה הופכת להיות עניין מאוד מורכב ולעיתים קרובות לא הכרחי. 

למה להגיע לייעוץ זוגי ביבנה?

ייעוץ זוגי ביבנה, אשדוד, רמלה, לוד, רחובות, צרו קשר

לטפח את הזוגיות

זוגיות זה הנכס הכי יקר שיש לנו, אנחנו שמים אותו הרבה פעמים במקום אחרון, אחרי קרירה וילדים, והקשר הרבה פעמים מתייבש, העץ  של הזוגיות לא צומח מעצמו. 

צריך להשקות בהרבה אהבה, בזמן, בתשומת לב, באיכפתיות, באינטימיות הזוגיות זו הפלטפורמה הכי משמעותית לגדילה רוחנית. 

בבן זוג שלנו טמונים כל כך הרבה אוצרות, דרכו אנחנו מגלים את עצמנו ומתפתחים עד אינסוף. 

אפשר ללכת לעשרות קורסים  בנושא התפתחות אישית והעצמה, אבל שום דבר לא דומה באמת להתפתחות שאנחנו יכולים לעשות דווקא בתוך הזוגיות שלנו. זו הגאונות של הבורא, הוא שם את מחולל ההתפתחות הגדול ביותר שיש לאדם מתחת לאף שלנו, זה לידינו כל הזמן.  דרך הזוגיות אפשר לעשות את העבודה הכי משמעותית על איך אנחנו תופסים את המציאות, על כל האמונות שלנו והתבניות שאנחנו שמים על העולם, על הפחדים ועל כל הדברים שעוצרים אותנו אותך מלפרוח ולהתחבר למי שאנחנו באמת. 

ייעוץ זוגי ביבנה עוזר לגשר על אי הבנה בין בני זוג

אנחנו נלמד כלים ביחד  לניהול רגשי מול בן הזוג. זה הלב של העבודה הזוגית שלנו, אנחנו הרבה פעמים לא יודעים איך לנהל את הרגשות שלנו. 

ואז אנחנו מתפרצים, מתעלמים, כועסים, אלימים רגשית, כלפי בני הזוג. בטוחים שזה קורה רק בגלל שבן הזוג מתנהג בצורה מסויימת וכל הזמן 

נמצא עוד ועוד סיבות להתנהגות שלנו. אנחנו שוכחים את עצמנו שם, אנחנו אלימים כלפי עצמנו במקומות הללו.

זו אומנות של ממש לדעת להתנהל בתוך קשר זוגי בצורה בריאה. אנחנו צריכים ללמוד כיצד להתנהל בתוך המערכת יחסים וכיצד להביא את המערכת היחסים לפוטנציאל האמיתי שלה. 

אנחנו רוצים לבנות מודל בתוך הבית לילדים שלנו, דרך הזוגיות שלנו הכל עובר לזוגיות שלהם דורות קדימה. באמצעות העבודה על הזוגיות שלנו אנחנו נרגיש אט אט שהחיים מקבלים תפנית, יש יותר שקט בבית, יש יותר אהבה בכל מקום, אנחנו יכולים לחוות חיים חדשים בתוך הבית. 

 

מבחינתנו העבודה הרגשית היא חובה !!!  היא הבסיס לזוגיות נכונה, יש פערים רגשיים בין בני זוג ואנחנו צריכים ללמוד איך ליצור הבנה עמוקה בינינו, זה מעמיק מאוד את הקשר. כי ברגע שיש הבנה רגשית, הכל נראה אחרת, אנחנו מתחילים ליצור תשתית חזקה ועמוקה מאוד ששום משב רוח שנקבל מהחיים לא תסחוף את הספינה כולה. 

 

ייעוץ זוגי ביבנה, רחובות, רמלה, רחובות, ראשון לציון - איפה אנחנו נמצאים ?

אנחנו מקיימים מפגשי ייעוץ בכרמי יוסף, ליד יער חלומי, 20 דקות מבינה. מתאים לתושבי ראשון לציון, לוד, רמלה, יבנה, גדרה. רחובות, גדרה. 

זוגיות מודעת


איך נגלה מה נמצא בתת מודע שלנו? יש כל כך הרבה דברים שאנחנו לא מודעים אליהם.  הדרך להבין מה קורה שם בתת מודע זה דרך בן הזוג.
יש קירות בתודעה, כל עוד אנחנו בורחים מהכאב, מהקירות, אז הם נשארים שם.
ואז גם שאנחנו בורחים מהם, אנחנו נפגוש אותם שוב עם בני הזוג החדשים, הכאב לא הלך לשום מקום הוא רק שינה כתובת. 
ניסינו להיפטר מהסימפטום אבל השורש עדיין קיים, בגלל זה אנחנו רואים כאשר אנחנו בורחים מהזוגיות ולא עושים את העבודה על עצמנו, בזוגיות הבעיה זה רק יחזור רק ישנה צורה. אותה בעיה רק לבושה אחרת.   

מה עושים כשבן הזוג לא מעוניין לבוא לייעוץ זוגי ביבנה ?

הנטייה היא ממש להפעיל המון לחץ, רק שבן הזוג יחשוב כמוני שאנחנו חייבים טיפול זוגי. זה לא עובד ככה, אפשר להניח את זה על השולחן, אנחנו צריכים לקבל כלים כדי לשפר את איכות החיים שלנו. בית שיש בו אהבה זה בית שהכל פורח בו, הילדים, הפרחים, כל הבית מואר, ממש אפשר להרגיש את זה. במידה ובן הזוג לא משתף פעולה, אנחנו צריכים לעשות צעד ראשון, להתחיל את התהליך בלעדיו. זה גם מומלץ, כי עצם הזוגיות זה שיקוף לעולם הפנימי שלנו, אז כל תנועה שאנחנו עושים לבד זה אוטומטית משפיע על בן הזוג, אנחנו לא תלויים בו לעשות את השינוי !!! וזו נקודה קריטית להבנה, אנחנו צריכים לעשות את העבודה בתוכנו, צריכים לקחת אחריות. 

מה הסיבות שמונעות מאיתנו להגיע לייעוץ זוגי ביבנה ?

זוגיות זו הצומת הראשית

מערכת היחסים עם בן הזוג זו המערכת הכי משפיעה בבית, על הילדים, על הפרנסה, על הבריאות על המצב רוח,  על הכל, זו הצומת הראשית שממנה הכל קורה. ייתכן שיש לכם הכל אבל בלי זוגיות כנה, יציבה, חתיכה ענקית חסרה בפאזל שלכם. אנחנו מאמינים שהחוויה של הזוגיות היא המשמעותית ביותר, עבורכם, עבור הילדים שלכם ועבור העולם, זו המשימה החשובה ביותר בחיים שלנו וצריכים לשים אותה בראש סדר העדיפויות.