הסיפור של רן

רן הוא המייסד והבעלים של "זוגיות משלימה", יועץ למערכות יחסים, מדריך שיקומי בליווי משברים נפשים בבית מאזן, יועץ רגשי, בין הכשרויותיו,  עו"ד, מגשר, חוקר תודעה,  קורסים שונים ברפואה משלימה: תטא הילינג , טרילותרפיה, רייקי, שפת האור, הקשבה קוונטית,  מרכז מגדלור- אילנה רוגל, תודעת הנסתר – עינת מים, הכשרה בקורס מתחילים ומתקדמים של ד"ר גו' דיספנזה, לימודי קבלה ויהדות. 

ב12 שנים האחרונות רן חקר לעומק מה מביא אנשים להצלחה בכל מערכות היחסים שלהם, עם האישה, עם הילדים, עם המשפחה ועם כל המכלול הרגשי, מנטלי וגופני שלהם. איך אנשים יכולים לעבור ממערכת יחסים מפורקת וקשה למערכת יחסים שיש בה יציבות, אומץ וכנות ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם, לחיות באמונה ונתינה. רן הלך ללמוד ממיטב המומחים בארץ ובעולם, התמסר לגלות את מה שנסתר מהעין ולפני הכל כל מה שלמד יישם בחייו, בזוגיות שלו ועם המשפחה שלו. 

רן מלווה אנשים בהתפתחות התודעתית שלהם, הקים עם אישתו סיון את "זוגיות משלימה" מתוך שליחות עמוקה שבה שניהם עוזרים לזוגות לחיות בשיתוף פעולה ולעשות פריצות דרך בחיים שלהם. אנשים שהתמידו בגישה הראו עליה מתמדת באיכות החיים שלהם ושיפור משמעותי בכל המערכות יחסים בחייהם.

לא כל חייו רן עשה את מה שהוא עושה היום, לאחר ששירת בצבא ב- 869 למד משפטים באוניברסיטה העברית ועשה סטאז' בפרקליטות מחוז תל אביב. רן סומן מהר מאוד כמועמד ראוי להישאר בפרקליטות וביקשו לקדם אותו. באותו הרגע רן הסתכל על הבן אדם הכי בכיר בפרקליטות ושאל את עצמו "אני רוצה חיים כמו שלו?"  כשהוא הבין שלא, רן סירב להצעת קידום, טס לחוץ לארץ והקים חנויות בכל מיני אזורים בעולם. באותה תקופה היה בזוגיות, היה חיי על הקו, החיים "היפים", אבל פרידה משמעותית מבת זוגתו אחרי 7 שנים שינו לו את כל התוכניות ובגיל 30 העז להסתכל באמת פנימה והתמסר ללמד את עצמו מחדש ולשאול שאלות מאתגרות.  בזמן שהיה בטיול בקובה, בישרו לרן שאמא שלו נכנסת לניתוח מוח מורכב ומסוכן. הוא חזר לארץ ויום אחרי הנחיתה בישראל הכיר את סיון. יחדיו הם יצאו למסע שהוביל אותם להתמסר לשליחות המשותפת שלהם.

רן הוא הרפתקן, יישם על עצמו את כל מה שהוא מלמד ובזכות זה צמח, כל "טעות" עיצבה וקידמה אותו לעבר ייעודו, לעזור לכמה שיותר אנשים לפתח בתוכם את האומץ לקום ולפרוץ את הגבולות בתודעה שלהם. לקום מלמטה, מהתחתיות, ולא משנה באיזו נקודה הם נמצאים בחיים שלהם. לחבר אותם לחוכמה הפנימית בתוכם כך שגם במדבר בלי מים, בלי אוכל, בלי מחסה, הם יכולים להיות מוזנים מבפנים ולהתחבר לכל השפע והיצירה שיש לעולם להציע. 

וכעת לפוסט הכרות קצת פחות רישמי,

היי אני רן סבג, בן 42, נשוי לסיון ואבא לאור ולנעה.  יש רגע כזה בחיים, שהחיים עושים עליך שחמט, שאתה מרגיש כשאין לך דרך מילוט, לי זה קרה באפריל 2011 אחרי זוגיות של 7 שנים, הזוגיות נגמרה ואיתה כל המסכות ירדו וכל השקר הזה שהלך ונבנה עם השנים התמוטט. נשארתי לבד, כועס, שבור, מרוסק והחיים הנוצצים 'בחוץ' והפרסונה בתחפושת התחילה להיסדק. אני זוכר בוקר אחד הסתכלתי במראה, התבוננתי עמוק בעיניים, והרגשתי שהעיניים שלי חלולות, כמו חי מת. ומתוך המוות הרוחני הזה, נולד בתוכי דחף עצום לחקור ולגלות,

מה התכלית של החיים האלה בכלל ? למה אני לא מרגיש את החיים ? למה אני מרגיש כל כך מתוסכל ? למה נבנה בתוכי כל כך הרבה כעסים ?  ייתכן שיש משהו הרבה מעבר למה שהעין שלי רואה ?

וככה התחלתי את המסע במדבר לקחתי תרמיל ומקל. עברתי מקורס לקורס על התת מודע, על הרגשות, על המחשבות, על הגוף הפיזי, קראתי הרבה ספרים, השתתפתי בהמון סדנאות – וככל שחקרתי ככה המסכות החלו לנשור ממני ואיתם מגדלים של רגשות מודחקים, פחדים, חרדות, פצעים, כאבים, כל מה שהיה שם בחשיכה התחיל לצאת לאור.

ב2013 הכרתי את סיון, וממש כמו שני הלכים במדבר, העיניים שלי דיברו לתוכה והאובדן שהרגשתי בתוכי פגש את האובדן שהיא הרגישה בתוכה. התחלנו ללמוד ולחקור ביחד על העולם הרגשי, 

זה היה פתח למחילה אינסופית  שאין ממנה דרך חזרה, זו הנקודה בה כל הידע התיאורטי עבר לחוויות הרגשיות, 

"וידעת בלבבך" 

ההבנה שאנחנו לא נמצאים במציאות פיזיקאלית אלא נמצאים במציאות תודעתית חדרה כל כך עמוק לתוכי שכבר לא יכולתי להמשיך את חיי הרגילים.  התחלתי ללוות אנשים בתהליכים עמוקים ולתת להם את כל הכלים לעשות פריצות דרך משמעותיות בחייהם, לקוח ראשון, שני וככה מהמלצה להמלצה זה התקדם והתפתח.  הרגשתי שהידע הזה חייב לצאת החוצה לעולם.

יש סיפור עממי על גנב שהיה עד לעסקה גדולה של יהלומים, הוא זיהה את היהלומן מכניס יהלום לתוך מזוודה וגמל בליבו לעקוב אחריו ולשים יד על רכושו. וככה  מצא את עצמו נכנס אחריו לרכבת לילה, הגנב התיישב באותו הקרון והמתין שהיהלומן ירדם, ברגע שזיהה שהוא ישן עמוק, שלף את המזוודה ופתח אותה בשקט, אבל לצערו לא היה זכר ליהלום, הגנב פישפש בכיסיו של היהלומן אבל אין שם כלום, וככה חיפש בקרון כל הלילה, וכשעלה הבוקר היהלומן התעורר וזיהה את הגנב יושב מותש ועצוב, ושאל אותו "הכל בסדר ?" הגנב התוודע "אני אהיה אמיתי איתך, נכנסתי איתך לרכבת כי ראיתי שהכנסת את היהלום למזוודה אבל כל הלילה אני מחפש את זה ולא מוצא, התייאשתי,  אני מבטיח לך שלא אקח את היהלום, איפה זה, אני משתגע ?" היהלומן הביט בו  "ראיתי שעקבת אחרי כל הדרך והתיישבת לידי בשביל לגנוב לי את היהלום, אז שמתי את היהלום בכיס שלך".  וככה זה, כל התהליך שעברתי לגלות שכל האוצר הזה שכל הזמן רדפתי אחריו בחוץ, היה קיים כל הזמן בתוכי. וכל מה שנותר לי זה לחשוף את מה שכבר קיים שם ממילא. כל הידע הזה כבר קיים בנו. 

השליחות שלי  לעזור לאדם להתחבר לחוכמה הפנימית שלו, לתת לו את כל הכלים והידע שברשותי על מנת

שיגלה את המשמעויות האמיתיות מאחורי האירועים המתרחשים בחייו ויצלח את האתגרים של החיים.

סיון ואני גילינו כמה עוצמתית הפלטפורמה של הזוגיות בעבודה הרוחנית שלנו, ואיך אפשר לקחת את הזוגיות לרמות הבאות שהם הרבה מעבר לגשמי.  מצאנו שליחות משותפת שגדולה הרבה יותר משנינו.