הסיפור של סיון ורן

סיון ורן הם מייסדי "זוגיות משלימה", מנטורים למערכות יחסים, מנחים קורסים וסדנאות, מרצים ומטפלים רגשיים והוליסטית. בשנים האחרונות מה שעשו יחדיו הוא לחקור לעומק את עולם התודעה, עולם הרגש, עולם ההתפתחות האישית ומימוש כל אלה בחיי הזוגיות. מה גורם לאנשים לשמור על הגחלת לאורך שנים, איך אדם לא מאבד את עצמו בתוך מערכת היחסים שלו, איך מביאים חופש, משחק והנאה לזוגיות מבלי שהיא תהפוך להיות כבדה ומשעממת ואיך בונים קרקע יציבה וחכמה שתחזיק את הזוג חזקים מול הקשיים של החיים. הלכו יחדיו לשלל סדנאות יחד, קראו ספרים יחד, למדו ממאמרים, סרטונים והרצאות באינטרנט, נסעו למיטב המומחים והמנטורים בעולם הרגש והתודעה ללמוד מהם באופן אישי והתמסרו לגלות את מה שנסתר מהעין. מה שהם למדו בשנים הללו קודם כל יישמו בחיים שלהם ובחיי הזוגיות שלהם.
סיון ורן מאמינים שעם רצון ואמונה אפשר לנצח את הכל, מלווים יחידים וזוגות להשתחרר מהסבל ולהתחבר לאיכות חיים גבוהה יותר, הקימו את "זוגיות משלימה" שהיא בית לזוגות העוזר להם לחיות בשיתוף פעולה ולאהוב את עצמם בכל שלב בדרך. אנשים שמתמידים בגישה עושים פריצות דרך משמעותיות, מעמיקים את מערכות היחסים בחייהם ויוצרים לעצמם מה שהם באמת רוצים בתוך הזוגיות שלהם.

סיון ורז - זוגיות משלימה

רן וסיון הקימו את "זוגיות משלימה" מתוך תשוקה אדירה להביא לאנשים מתנות מהדרך שהם עברו, שיוכלו ללמוד וליישם כלים פרקטיים ליצירת יסודות עמוקים לזוגיות שמתפתחת לאורך זמן, לפתח בהירות לגבי תפקיד הזוגיות בחיים וליצור תשתית חדשה של זוגיות בעולם. תשתית שבה אנשים נאמנים לעצמם בתוך הזוגיות, מוותרים על הבושה, מסכימים להכשל יחד ומביאים את עצמם בטוטאליות, בכנות ובאהבה לתוך המערכת הזוגית שלהם. סיון ורן מלווים יחידים וזוגות ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם. לאורך השנים עבדו עם יחידים וזוגות שמחפשים את הדרך להתפתח לאנשים בלתי תלויים ולנהל מערכות יחסים מנצחות בחייהם, עם אותם אנשים המעוניינים לבנות לעצמם איכות חיים גבוהה יותר ולקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר.

וכעט לפוסט הכרות קצת פחות רשמי

היי אנחנו רן וסיון, אנחנו זוג נשוי והורים לאור, 

הזוגיות שלנו התחילה אחרי שכל אחד מאיתנו יצא ממערכת יחסים ארוכה (רן אחרי קשר של 7 שנים, סיון אחרי קשר של 5 שנים) שעתידה להוביל לחתונה, אבל במקום, היא התפרקה לרסיסים.  ציפינו שאכן זאת תהיה הזוגיות לכל החיים שלנו, אבל גילינו שגם כשיש אהבה ענקית, אם אין שורשים עמוקים לזוגיות, היא בסופו של דבר נשברת ומתפרקת מול הקשיים של החיים. זה גרם לנו לעשות החלטות עמוקות כל אחד עם עצמו. במקום בו נפגשנו, היתה בנו ידיעה עמוקה-

אין אופציה שנשאר עם בן זוג אחד לכל החיים אם לא נצא מהקופסא, אנחנו צריכים להמציא את עצמנו מחדש בתוך הזוגיות כי אחרת זה לא יעבוד.

הבנו שאם לא נעמיק כל אחד בתוך עצמו ונהיה באמת נאמנים למי שאנחנו, לעולם לא נוכל להיות נאמנים לזוגיות שלנו.. לקחנו החלטה לתקן טעויות עבר ולעשות עבודה אמיתית ועמוקה . עוד בתחילת הקשר שלנו הבאנו כנות שאפשרה לנו להביא את עצמנו עד הסוף ולחקור יחד מקומות לא שגרתיים בתוך הזוגיות, הסכמנו לצאת יחדיו למסע חקירה משותף. בהתחלה זה היה מאוד קשה. זה פגש כל אחד מאיתנו בנקודות מאוד כואבות, מקומות שאנחנו מאוד קשים עם עצמנו, מקומות בהם נפגענו בעבר וגבולות ששמנו לעצמנו. הזוגיות התחילה לשקף לנו עוד ועוד את מה שקורה בתוכנו בצורה הכי מהירה ובוטה שיש.

הזוגיות שיקפה לנו שקיימת בנו אגוצנטריות. כל אחד לעצמו, כל אחד דוחף למקום שלו, הרבה אינטרסים ומניפולציות במלל ביננו, מיררנו אחד לשניה את החיים- אם לא קיבלנו את מה שרצינו.

הזוגיות שיקפה לנו את המקומות בהם אנחנו עמוק בפנים מרגישים לא מספיק טובים, את המקומות בהם אנחנו מפחדים להיכשל, מפחדים שיעזבו אותנו, ינטשו אותנו, את המקומות הכי כואבים ובודדים בתוכנו. מתוך זה חיפשנו את הנתיב שיוביל אותנו לצאת מנקודות המבט הללו וירדנו לעומקים של מחשבות ורגשות בשכבות לא מודעות. ככל שהתקדמנו במסע נחשפו עוד ועוד שכבות כאלה.

בו זמנית חשנו את השינוי המדהים שנוצר בנו כבני אדם. התחלנו לבסס את הביטחון העצמי שלנו, לבוא לידי ביטוי בצורה אותנטית וכנה, להתמסר לכל מה שמגיע, לפרוץ גבולות וממש לחיות בגרסה הטובה יותר של עצמנו. גילינו שהחשיפה הרגשית, החוויה, המשחקיות, המקום שמאפשר לעצמו להיפגע בתוך הזוגיות מחייה אותנו בכל שאר ההיבטים בחיינו וזה רק הולך ומשתפר ככל שהזמן עובר. בזכות התשתית שבנינו יצרנו זוגיות מתפתחת לאורך זמן, זוגיות שמנצחת הכל! יצרנו חברות אמת ביננו, אפשרנו לעצמנו מרווח פעולה בו מותר לנו לטעות, מותר להרגיש, מותר לכאוב וזה לא אומר עלינו כלום. אפשרנו לעצמנו להביא את כל המכלול של מי שאנחנו לזוגיות שלנו, גילינו בתוכנו שלל סוגי גברים ושלל סוגי נשים ושיש אינסוף עניין וגיוון ככל שאנחנו מעמיקים אחד בשניה. ככל שפתרנו את מערכת היחסים הכי סבוכה בחיינו (הזוגיות שלנו) כל שאר מערכות היחסים בחיינו נפתרו.