הזמינו את סיון ורן להרצות בארגונים, באירועי חברה וכנסים

הגשמת חלומות ומימוש עצמי זה הדלק שמניע אותנו.

אז מתי בפעם האחרונה שאלתם את העובדים שלכם איך הזוגיות שלהם ? מתי בפעם האחרונה סיפרתם או שיתפתם את המנהלים שלכם בחלומות שלכם? מתי בפעם האחרונה הכרתם את העובדים שחלקם בוודאי עובדים אתכם משך שנים?

כל הארגונים, גם הגדולים והמצליחים בעולם, בנויים כמובן מאנשים. ואנשים יש להנהיג ולטפח. ההשקעה באנשים, היכולת לפתח ולהגדיל אותם, מובילה באופן ישיר להשגת מטרות אישיות וארגוניות פורצות דרך.

המשימה שלנו היא לעזור לכם להשיג את המטרות וההצלחה שלכם בארגון – בעוצמה ובמהירות שלא הכרתם!

ההרצאות, הסדנאות ומוצרי הידע שלנו מיועדים כולם למטרה אחת: להצית מחדש

את האנרגיה והמוטיבציה של העובדים שלכם ולתת להם את הכלים לפריצת גבולות!

המשתתפים יגלו תובנות חדשות למה שאפשרי עבורם ועבור הארגון. הם יקבלו אנרגיה והשראה ללקיחת הצעד הראשון ויחשפו לכלים שיעזרו להם ליצור מומנטום של הנעה לפריצת דרך אישית וארגונית – להשגת יעדים חדשים ונועזים.

"נפש בריאה בזוג בריא"
הרצאה לזוגות ויחידים

"נפש בריאה בזוג בריא"- הרצאה לזוגות ויחידים

4 שעות מרתקות על בניית שורשים חזקים לקשר זוגי, תקשורת רגשית נכונה בין בני זוג,שמירה על חברות אמת לאורך זמן ותחזוק של התפתחות משותפת

30/11/18 שעה 18:00

לפרטים ורישום

מכישלון בזוגיות לזוגיות בלתי מנוצחת

מכישלון בזוגיות לזוגיות בלתי מנוצחת

ההרצאה חוויתית,

30/11/18 שעה 18:00

לפרטים ורישום

בין אם זה מפגש לעובדים, כנס מקצועי או חוג בית – כאשר אתם מחפשים הרצאה “שוברת שגרה”, סוחפת, מלאה בהומור, ומתאימה לכל קהל – יש לנו פתרון עבורכם.

ההרצאות של ערן משולבות בדוגמאות מחיי היומיום ומועברות באופן קליל ומהנה, עם דגש מיוחד על הקניית כלים ומיומנויות פרקטיות ליישום בחיי היומיום.

ניתן להזמין הרצאות קצרות (30 דק’) או ארוכות יותר (עד שעה וחצי) וכן סדנאות מעמיקות של מספר שעות או ימים.

יתן להזמין את מופע "הרשימה" מותאם לצורך ולקהל הספציפי שלכם I החל מהרצאה של כשעה וחצי ועד סדנא חוויתית ופרקטית של חצי יום בה באים לידי ביטוי כל המשתתפים, ויוצאים עם כל הכלים והשיטות המוכחות של אברמוביץ' להגשים את החלומות שלהם כבר ממחר בבוקר. את האירוע ניתן לקיים בעברית או באנגלית, וכן ניתן לשלב תכנים נוספים מסל ההרצאות של פרויקט הרשימה הכולל את הרצאת ההזדמנות, הססטוס והלייק האמיתי.

למידע אודות הרצאות לארגונים וחברות השאירו פרטים