"שישי זוגי" סדנת ייעוץ זוגי אישית

"שישי זוגי" סדנת ייעוץ זוגי אישית

לדייק,לפתח ולהעצים את הזוגיות שלכם

אם היה ידע מעשי שיכול לאפשר לכם לחיות בזוגיות אוהבת, בונה, כנה ומשמעותית הייתם מרשים לעצמכם להתעלם ממנו ?

אתם מוזמנים לבוקר שישי אינטימי באווירה מיוחדת מול יער מדהים בו אנחנו נחשוף בפניכם גישה שתעצים ותפתח את כל מה שידעתם על הזוגיות שלכם.
במהלך הסדנה אנחנו נלמד אחד את השניה, את הרצונות, הצרכים, המקומות הכואבים, המקומות בהם אנחנו רוצים שיתוף פעולה, הבנה ואהבה. יחד נבנה חוקים ברורים בקשר, נלמד איך לריב בצורה מקרבת, נלמד תקשורת רגשית, נלמד את הנקודות הכואבות שלנו- מאיפה הן מגיעות ואיך אנחנו מבטאים אותם בצורה נכונה.

חוסר האמונה והפחד לוחשים לנו בפנים "כלום לא ישתנה.." אבל זוהי רק הזווית שממנה כרגע אנחנו רואים את הדברים,
כשאנחנו מרחיבים את נקודת המבט שלנו הבלתי אפשרי נהיה פתאום אפשרי.

הזוגיות באה לשקף לנו את מערכת היחסים העמוקה ביותר שלנו עם עצמנו, זו הפלטפורמה האידיאלית להתפתחות עצמית, רגשית ורוחנית, אבל מעולם לא נתנו לנו הוראות הפעלה כיצד לחיות בתוך זוגיות שיכולה להוות עבורנו חממה אמיתית להתפתחות. יש כאן גאונות צרופה, מדוקדקת לפרטים, וזו אומנות להתפתח ביחד, זה לצד זה.

מה מערך הסדנה?

הסדנה לרוב בשעות 9:00-12:00 בבוקר יום שישי.

במהלך הסדנה אנחנו נכיר אתכם, נשמע אתכם ובהתאם לצורך הזוגי אנחנו ניגע בתכנים שרלוונטים עבורכם. ייעוץ זוגי בשניים נותן לנו את החופש למגוון דרכי ייעוץ ביננו מה יוצר דינמיקה מעניינת ומגוונת. במהלך הסדנה נעשה מפגשים יחד וגם לחוד.

איפה אנחנו?

בכרמי יוסף, בערך חצי שעה מתל אביב וחצי שעה מירושלים.

במהלך הסדנה יהיה לכם הזדמנות:

נעים להכיר!

אנחנו רן וסיון, בעל ואישה והורים לאור. הקמנו את “זוגיות משלימה” מתוך תשוקה אדירה להביא לאנשים מתנות מהדרך שעברנו, שיוכלו ללמוד וליישם כלים פרקטיים ביצירת יסודות עמוקים לזוגיות שמתפתחת לאורך זמן, לפתח בהירות לגבי תפקיד הזוגיות בחיינו וליצור תשתית חדשה של זוגיות בעולם. תשתית שבה אנשים נאמנים לעצמם בתוך הזוגיות, מוותרים על הבושה, מסכימים להכשל יחד ומביאים את עצמם בטוטאליות, בכנות ובאהבה לתוך המערכת הזוגית שלהם. אנחנו מלווים יחידים וזוגות ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם. לאורך השנים עבדנו עם יחידים וזוגות שמחפשים את הדרך להתפתח לאנשים בלתי תלויים ולנהל מערכות יחסים מנצחות בחייהם, עם אותם אנשים המעוניינים לבנות לעצמם איכות חיים גבוהה יותר, לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר.

הסדנה הזו מתאימה לזוגות:

נשמע מעניין, ספרו לי עוד

כל שעליך לעשות הוא  לפנות אלינו ונחזור אליך עם מענה מפורט לכל השאלות.