הסיפור שלנו

אפשר שנים להסתובב בחיפושים, לתהות, למה דווקא זה קורה לי ? למה זה לא קורה לי ? מה לא בסדר בי ? אבל יש את הרגע הזה, וזה קורה ברגע אחד ממש, שמסכם אכזבות, תיסכולים, פחדים, שמחות, הכל יש ברגע הזה, רגע של מפגש שבו רגשות של חיים שלמים נפגשים. איזו תחושה פנימית שהגעת הביתה, למקום הנכון, שזה היה שווה הכל.

ההכרות שלנו הייתה תחת נסיבות לא פשוטות. רן גר במקסיקו באותה תקופה וקיבל הודעה שאמא שלו נכנסת בדחיפות לניתוח מוח מורכב, סיון הייתה בשנת אבל על אחיה שנהרג בגבול לבנון. ורגע המפגש שלנו, היה כזה כמו איזה זיקוק שחיכה להתפוצץ בשמיים וכבר בפגישה הראשונה שמנו את הלב על השולחן, נאמנות, בגידות, חוסר אונים, כאבים, פצעים, הכנות החודרת הזו בנתה הרבה ציפיות, אבל ככל שהתחלנו להתקדם בתוך הקשר, משהו שם התחיל ללכת אחורה, ההרגלים הישנים, החולשות, האגו, השליטה, הכל התחיל לסמן לנו, שעשינו פניה לא נכונה ,וצריך לחשב כיוון מחדש. אבל הניצוץ הזה שנדלק עוד מהפגישה הראשונה השאיר איזו גחלת בוערת בתוכנו, והמשכנו להילחם על הקשר.

הזוגיות שיקפה לנו שקיימת בנו אגוצנטריות, כל אחד לעצמו, הרבה אינטרסים ומניפולציות במלל ביננו, זה לא עניין פשוט לחשוף את זה ולמגר את זה, זה עומקים של מחשבות ורגשות, שכבות לא מודעות וככל שעשינו עבודה כל אחד על עצמו בתוך הזוגיות נחשפו עוד ועוד שכבות, הזוגיות גילתה לנו עד כמה אנחנו אגוצנטרים ובמצב כזה בטח שאנחנו לא יכולים לקיים אחדות. ראינו שהאגוצנטריות נוכחת אנחנו ממררים אחד לשני את החיים, כי כל אחד דחף למקום שלו, כל אחד והבועה הפרטית שלו. אז לאורך הזוגיות חיפשנו את אותו נתיב שיוביל אותנו לבטל בתוכנו את האגוצנטריות.

התחלנו להתפתח ביחד, ללמוד, לקרוא, להשתתף בסימנרים, לחקור את עצמנו ולהעמיק את התשומת לב לעולם הרגשי והמחשבתי הלא מודע שלנו, וככל שאפשרנו לעצמנו לגדול ככה רמת הכנות התפתחה, כל אחד התחיל לקחת אחריות על חייו, התחלנו להשתחרר מהתבניות ומהציפיות שיש לנו אחד מהשניה, ובמקום להיות אחד מול השני התחלנו לחיות אחד לצד השני וכל המתח הזה ששרר בביתנו שגרם לתיסכולים והאשמות התנדף ככל שיצאנו לחירות בתוכנו. קיבלנו החלטה שלא משנה עם איזו סופות חול של קשיים נתמודד אנחנו הולכים לעשות הכל שהקשר הזה יצליח.  היינו צריכים לעקור מהשורש את השורשים הרקובים ולהתחיל לבנות בתוכנו יסודות חדשים ושורשיים. וככה התחלנו לבנות בית מקדש משותף. מתוך ההישגים הזוגיים שלנו, החופש שהרגשנו והאינטימיות שנבנתה ביחד הבנו שיש לנו שליחות משותפת שהיא חזקה וגדולה מאיתנו. גילינו עד כמה עוצמתית הפלטפורמה של הזוגיות בעבודה הרוחנית שלנו, הכי עוצמתית שיש, והיא צריכה להיות במקום הראשון בעבודה הרוחנית, טסנו לקצה העולם חיפשנו תשובות בכל כך הרבה מקומות ומסתבר שהכל נמצא ממש בתוך ביתנו, דרך הזוגיות שלנו אפשר להיזכר מי אנחנו באמת.

השליחות שלנו בעולם הינה לעורר אנשים אל הטבע הרוחני שלהם ולמימוש השליחות שלהם בעולם דרך הזוגיות. לעזור להם לפתח את עצמם ואת הזוגיות שלהם ולהביא את עצמם לידי ביטוי בעולם.

אנחנו מלווים יחידים וזוגות ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם.

לאורך השנים עבדנו עם יחידים וזוגות שמחפשים את הדרך להתפתח לאנשים בלתי תלויים ולנהל מערכות יחסים מנצחות בחייהם, עם אותם אנשים המעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים שמחפשים את דרך הביטוי העצמאית שלהם בתוך הזוגיות, לממש את השליחות שלהם.

מוזמנים לקרוא חומרים באתר, לקבוע איתנו פגישת ייעוץ או לבוא לאחת הסדנאות שלנו.