ייעוץ זוגי בשניים

מפגש
זוגי
בשניים

מפגש
זוגי
בשניים

לבנות תשתית חזקה וברורה לעמוד עליה שתחזיק אותנו חזקים יחדיו מול הקשיים של החיים!

לפעמים אנחנו לא מבינים אחד את השניה, אנחנו לא רואים את הדברים באותה הצורה וזה לא פשוט לשתף פעולה. יש מצבים שאנחנו לא תומכים אחד בשניה, לא מעריכים אחד את השניה ואפילו מזלזלים ומבקרים.  כשזה קורה, זה נוגע לנו בנקודות הכי רגישות שלנו! במקומות שאנחנו מרגישים הכי לבד שיש. זה מעלה כעס גדול, תסכול, עצב והמון כאב, לפעמים עם כל הריבים והויכוחים יש הרגשה שהאהבה הלכה ונשארנו רק שני אנשים שרחוקים אחד מהשניה.

כל זה נורמלי והכרחי לקשר קרוב ואינטימי בין שניים. זוגיות היא לא מסובכת, היא מורכבת. צריך לפרק את המרכיבים שלה ואת המרכיבים שלנו כבני זוג וליצור מתוכם משהו אחד שהוא שלם וטוב. לא נוכל לפרק את המרכיבים ללא הריבים והויכוחים שלנו, הם נוצרים כדי לקדם אותנו להתפתחות משותפת ואי אפשר לדלג עליהם! 

אנחנו ב"זוגיות משלימה" מאמינים שהחשיפה הרגשית בתוך זוגיות, החוויה, המשחקיות, המקום שמאפשר לעצמו להיפגע,  מחייה ומעורר כל אחד מבני הזוג וזה רק הולך ומשתפר ככל שהזמן עובר. בזכות תשתית נכונה אפשר לבנות זוגיות מתפתחת לאורך זמן, זוגיות שמנצחת הכל! ליצור חברות אמת, לאפשר מרווח פעולה בו מותר לכם לטעות, מותר להרגיש, מותר לכאוב וזה רק מחזק את הקשר. בכל אחד מבני הזוג יש שלל סוגי גברים ושלל סוגי נשים ויש אינסוף עניין וגיוון ככל שאנחנו מעמיקים אחד בשניה.

אפשר ורצוי להביא את כל המכלול של מי שאנחנו לזוגיות שלנו.

יתרונות המפגש בשניים

דוגמה אישית | walk the talk

הדיאלוג בין המטפלים ממחיש למטופלים כיצד לצלוח מערבולות בנושאים מורכבים ורגישים.

פותח את האפשרות

פותח את האפשרות ליותר וריאציות טיפוליות שיכולות לקדם משמעותית את בני הזוג.

מרחב תומך ועוצמתי

נוכחות של גבר ואישה מאפשר מרחב תומך ועוצמתי לבני הזוג ומאפשר פתיחות, פוריות ולמידה משמעותית.

מקצר משמעותית את התהליך הטיפולי

האפשרות לעבוד גם ביחד ולחוד בו זמנית, לשלב ולהתאים את עצמנו לכל המצבים השונים שעולים בזמן הטיפול מייעל ומקצר משמעותית את תהליך הטיפול.

שני מטפלים משלימים אחד את השני

שני המטפלים מביאים את הפן הזכרי והנקבי, מה שמאפשר לכל מטפל לתרום את תרומתו הייחודית ולהבין את העומקים הרגשיים של הצרכים של הצד השני.

חלק מהכלים והמיומניות אותם תרכשו במפגש הזוגי:

  • לזהות את הצורך מאחורי המילים- להיות ערים למסרים מתחת לפני השטח ולקרוא את המסרים האלה עוד לפני שהדברים מתגלגלים להיות כדור שלג.

  • דרכים חדשות להתמודדות עם רגשות וכעסים-בלי להאשים, להתפרץ ולצעוק.

  • שלל דרכים להעצים את הנוכחות שלנו- בקשר הזוגי שלנו ובכל שאר ההיבטים בחיינו.

  • כלים פרקטיים לשיתוף פעולה- מבלי לוותר על עצמנו בדרך.

  • דיוק- של דרכי התגובה שלנו, של קבלת ההחלטות שלנו ודרכי החשיבה שלנו.

  • הבנה- מה תפקיד הזוגיות בחיינו.

  • בהירות- לראות את התמונה הגדולה.

  • תקשורת רגשית- דיאלוג רגשי נכון בין הגבר והאישה.

  • לעורר את התשוקה- קודם כל לעצמנו ומתוך כך לבן/ת הזוג.

  • לריב ולהשאר קרובים- חוקים שיאפשרו לנו לריב ממקום אוהב.

קצת עלינו

אנחנו רן וסיון, הקמנו את “זוגיות משלימה” מתוך תשוקה אדירה להביא לאנשים מתנות מהדרך שעברנו, שיוכלו ללמוד וליישם כלים פרקטיים ביצירת יסודות עמוקים לזוגיות שמתפתחת לאורך זמן, לפתח בהירות לגבי תפקיד הזוגיות בחיינו וליצור תשתית חדשה של זוגיות בעולם. תשתית שבה אנשים נאמנים לעצמם בתוך הזוגיות, מוותרים על הבושה, מסכימים להכשל יחד ומביאים את עצמם בטוטאליות, בכנות ובאהבה לתוך המערכת הזוגית שלהם. אנחנו מלווים יחידים וזוגות ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם. לאורך השנים עבדנו עם יחידים וזוגות שמחפשים את הדרך להתפתח לאנשים בלתי תלויים ולנהל מערכות יחסים מנצחות בחייהם, עם אותם אנשים המעוניינים לבנות לעצמם איכות חיים גבוהה יותר, לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר.

למי זה מתאים

נשמע מעניין, ספרו לי עוד!

שמחים שמצאת עניין במפגש הייחודי שלנו, 

כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ונחזור אליך עם מענה מפורט לכל השאלות.