ייעוץ זוגי בנס ציונה- סיון ורן

זוגיות סוללת דרך

הייעוץ הזוגי בחר אותנו

מזל טוב !  עצם זה שהגעתם לדף הזה זה כבר צעד ראשון ומשמעותי לקראת זוגיות הרמונית יותר. 

חקרנו במשך שנים את הזוגיות ממקומות מאוד עמוקים בתוכנו. אנחנו מרגישים חובה להעביר את הידע הזה הלאה לעולם מעבר לגבולות של הזוגיות שלנו. יש בתוכנו קריאה מאוד עמוקה לתת כלים רגשיים לזוגות בשביל לעשות קפיצה משמעותית בתוך הזוגיות ומתוך כך הם ישפיעו על כל המשפחה, הקהילה והסביבה שלהם. כל שינוי הכי קטן, אפילו של מעלה אחת, יכולה לנווט את הספינה של הזוגיות למחוז אחר לגמרי.  

יתרונות ייעוץ זוגי בשניים

במידה ויש בך קריאה לחפש ייעוץ זוגי סטנדרטי אולי דף זה לא תמצא אותו מתאים עבורך, אנחנו מציעים ייעוץ במתכונת מיוחדת, לא סטנדרטית ופורצת דרך – תמצאו אותנו מטפלים יחד, פשוט הגענו למסקנה שזה הכי אפקטיבי וממוקד, חוסך זמן ומקפיץ את הייעוץ לרמה אחרת לגמרי.  2 מטפלים זה שתי פרספקטיבות מהצד הנקבי והזכרי, יש אפשרות ליצור מרחב עשיר יותר באפשרויות טיפוליות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זה נותן מרחב בטוח יותר לשני המינים לבוא לידי ביטוי, מאפשר העמקה ותהליך פורה יותר. 

למה מגיעים לייעוץ זוגי נס ציונה ?

יש מספר סיבות שזוגות מגיעים לייעוץ זוגי, ייתכן שזו  מחלוקת בנושא קריירה, כסף, הורות, מיניות. הסיבה הכי נפוצה מתחת לכל אלו – חוסר בתקשורת רגשית. זוגיות היא דבר מופלא וקסום אבל בדרך לכס המלכות של המלך והמלכה, צריך להתמודד עם המוקשים החבויים לאורך הדרך,  יש שם את מוקש המיניות, מוקש ההורות, מוקש הפרנסה, מוקש המשפחה. המוקש של התקשורת הרגשית נמצא בכולם וגם עומד בפני עצמו. כשאנחנו מדברים על חוסר תקשורת רגשית –  את מתכוונת למשהו אחד והוא מבין משהו אחר לגמרי. לא, אין לו בעיות שמיעה, זו סך הכל שפה אחרת. התכלית של הייעוץ זוגי זה לגלות את הגשר שמחבר את השפה של האישה עם השפה של הגבר, הגשר הזה כבר קיים בתוכנו, רק צריך לחשוף אותו באור המודעות. הגשר הזה מעורר את ההבנה שהיא ואני לא אחד מול השני אלא אחד ליד השני, שותפים למסע מיוחד מאין כמוהו. אנחנו יוצאים למסע הזה ביחד, חבוקים זה בזה,  זה גשר שכל כולו הבנה. 

ייעוץ זוגי בנס ציונה, אשדוד, רחובות, גדרה, ראשון לציון. צרו קשר

ייעוץ זוגי בנס ציונה יכול לעזור בתקשורת זוגית

למדנו תקשורת רגשית דבר ראשון מההורים שלנו, קלטנו את כל הניואנסים שההורים דיברו ביניהם בכל המצבים האפשרי, רוב הסיכויים שלא היה לנו את המודל האידיאלי לזוגיות. בתוך קשר כל הנושא של תקשורת רגשית הופך להיות אבן יסוד של ממש, כי במידה ואין תקשורת רגשית אז הקשר שלנו יכול להפוך להיות הכל חוץ מזוגיות. קשר של שותפים לדירה, קשר עסקי ניהולי, קשר חברי, אבל לשם זה התחתנו. בשביל זה יש לנו קשרים אחרים. קשר זוגי הוא בעיקר קשר שיש בו המון אינטימיות, אפשר להיות במרחב הזה הכי אנחנו שיש, כל המחלוקות בזוגיות נגרמות מחוסר בתקשורת הרגשית. נאמר משהו בינינו ועכשיו כל אחד מפרש את זה בהתאם לתפיסת עולמו, צריך ללמוד איך לפרש את הדברים, יש חוקיות מאוד ברורה, אבל כשנכנסו לקשר לא קיבלנו ספר הדרכה איך להיות בזוגיות, נסחפנו לתוך הקשר ולמדנו לשחות תוך כדי למרחקים, רק שלפעמים יש התכווציות בדרך, והתייבשות ואנחנו פוגשים הרבה חוסר אונים בתוכנו וצריך לדעת לרענן את הכוחות. ללמוד איך לתעל את הפוקוס שלנו, איך להיות אפקטיביים בפרשנויות שלנו. זו ממש אומנות שיש ללמוד אותה, היא נרכשת. 

ייעוץ זוגי בנס ציונה שעוזר לבנות גשר שמחבר בין גבר ואישה

זה מזכיר לי את הסיפור על בבל, מה שהבורא בילבל להם זה את השפה הרגשית. זאת אומרת כשמישהו ביקש פטיש מישהו אחר נתן לו אותו בראש. וככה אנחנו יכולים לחזור ערב אחד מהעבודה ולשאול את האישה מה המצב, מה לגבי העבודה שלך ? והיא יכולה פתאום להפוך עלינו את העולם משום מקום, כמו איזה צונאמי באמצע ים שקט, ככה שאנחנו לא מחוברים רגשית, יש איזה אי של חוסר הבנה בסיסית בינינו ומה שנותר זה איזה תהום שצריך ללמוד לגשר עליה. הגשר לחיבור הזה זו הבנה. הבנה של מה נמצא מאחוריי המילים, מה נמצא בשתיקה, מה נמצא בכוונות, איפה הרצון שלנו נמצא.  

ייעוץ זוגי בנס ציונה, רחובות, גדרה, אשדוד - איפה אנחנו נמצאים ?

אנחנו מקיימים מפגשי ייעוץ בכרמי יוסף, ליד יער חלומי, 15 דקות מנס ציונה. מתאים לתושבי יבנה, גדרה, רחובות, לוד, אשדוד.

איך תקשורת רגשית באה לידי ביטוי בקשר זוגי

  1. קבלה – מנגנון השפיטה מצטמצם משמעותית ומה שנשאר זה הלב הפתוח. אנחנו לא מחכים שבן הזוג ישתנה, אנחנו לומדים לקבל אותו בדיוק כמו שהוא. וזה מה שבאמת מאפשר את השינויים הכי עמוקים בזוגיות, דווקא הפוך על הפוך, מהמקום הכי לא צפוי. 
  2.  נוכחות/תשומת לב – הנוכחות שלנו זה הנכס הכי יקר שלנו בזוגיות. אנחנו יכולים להיות פיזית לידו, אבל כל עוד הרגש, המחשבה והגוף לא איתו, אז הוא יחפש למשוך תשומת לב בכל דרך. צריך לתרגל נוכחות, כי בעידן של היום יש כל כך הרבה פיתויים לתשומת לב שלנו ואנחנו מאבדים את הריכוז ברגע. אז מה שבן הזוג שלנו באמת רוצה זה את תשומת הלב המלאה שלנו, רק ככה אנחנו יכולים לתת באמת את הלב. 
  3. סינכרון/חיבור  – יש סינכרון בכל הרבדים, רגשית, מנטלית, פיזית. 
  4. תנועה- אנחנו לא מקבעים את בן הזוג לתבניות של מחשבה. אנחנו לא שמים עליו שום כותרת, אנחנו יוצרים תנועה כל כך חזקה בתוכנו, כל יום הוא יום חדש. 
  5. שקט עמוק -שקט ברובד המחשבתי והרגשי. יש איזו הבנה מאוד עמוקה בין בני הזוג. השקט מחבר אותנו, אהבה שאי הרבה מעבר למילים. 
  6. שחרור שליטה וביטחון – יש ביטחון בקשר, אפשר לנשום ולשחרר את בן הזוג מהשליטה שלנו, אנחנו יודעים שבן הזוג כל כולו איתנו באמת. 

מה עושים כשבן הזוג מסרב לבוא לייעוץ זוגי בנס ציונה ?

ייעוץ זוגי נס ציונה נותן כלים רגשיים

אנחנו צריכים את הכלים הרגשיים כדי לבנות זוגיות עם שורשים חזקים. בלי תקשורת זוגית נכונה אנחנו כמו מגדלים עץ באדמה קשה, אין אפשרות לעץ לצמוח לשיא תפארתו, התקשורת הרגשית בינינו היא ממש כמו אדמה בזוגיות שלנו, ככל שיש תקשורת רגשית פורייה ככה גם האדמה שלנו פורייה יותר, העץ שלנו, הילדים שלנו וכל העולם שלנו יצמח איתנו. המפתח נעוץ בעבודה רגשית, כל כלי שאנחנו משתמשים בו זה כמו מים לאדמה, זה מאפשר לנו להכיל יותר רגשית ולבנות זוגיות ממקום אחר לגמרי. זוגיות שנבנת מהבסיס נכון יכול לצמוח ולהיות בשיא תפארתה.