ייעוץ זוגי באשדוד - סיון ורן

זוגיות בריאה לאורך זמן

מי אנחנו ?

מנטורים למערכות יחסים, מייסדי "זוגיות משלימה" מנחים קורסים וסדנאות, מרצים ומטפלים רגשיים. בשנים האחרונות התמסרנו לחקור לעומק את עולם התודעה, עולם הרגש, עולם ההתפתחות האישית ומימוש כל אלה בחיי הזוגיות. מה גורם לאנשים לשמור על הגחלת לאורך שנים, איך אדם לא מאבד את עצמו בתוך מערכת היחסים שלו, איך מביאים חופש, משחק והנאה לזוגיות מבלי שהיא תהפוך להיות כבדה ומשעממת ואיך בונים קרקע יציבה וחכמה שתחזיק את הזוג חזקים מול האתגרים של החיים.

מתוך קריאה פנימית להביא לאנשים מתנות מהדרך שעברנו החלטנו לטפל ביחד, גילינו שזה הרבה יותר עוצמתי ומביא תוצאות משמעותיות לטווח ארוך, התשוקה שלנו היא לייעץ לזוגות ולתת כלים פרקטיים יישומיים ליצירת יסודות עמוקים לזוגיות שמתפתחת לאורך זמן, לפתח בהירות לגבי תפקיד הזוגיות בחיים וליצור תשתית חדשה של זוגיות. תשתית שבה אנשים נאמנים לעצמם בתוך הזוגיות, מוותרים על הבושה, מסכימים להכשל יחד ומביאים את עצמם בטוטאליות, בכנות ובאהבה לתוך המערכת הזוגית שלהם.

יתרונות הייעוץ הזוגי בשניים

איך להתמודד עם מתח וכישלון בזוגיות באמצעות ייעוץ זוגי באשדוד

כישלון בזוגיות זה קורה אצל כולנו, לפעמים כל יום, לפעמים פעם בשבוע או חודש או שנה, ולאחר שזה קורה – אחרי שהסערה עוברת, אחרי שהרגש הקשה עבר, אנחנו נזכרים פתאום, חוזרים למצבנו האמיתי, ונשאר איזה טעם של עצב, עצב פשוט, על הכל, על ההתנהגויות, על היחס, אכזבה מאיתנו או מבן הזוג, ואנחנו נזכרים למה בכלל התחתנו איתו, ומופיע שם כאב גדול על העוול שנגרם פה, הפער שנפער ככה בינינו בלי התראה מוקדמת, על הילדים ששומעים הכל, על המתח הכללי בבית, על הפגיעה וכאן כבר אנחנו מתמודדים עם איזה כישלון – כישלון להגיב אחרת.  היכולת לבחור תגובה חדשה בחירה מודעת בתגובות חדשות למצבים מאתגרים בזוגיות. 
שהאוטומט בתוכנו עולה ומערכת ההפעלה רגילה לעשות פעולה מסויימת, וכאן האימון,
כיצד ליצור שינוי בדפוס האוטומטי שנבנה שנים על גבי שנים, כיצד ליצור התמודדות חדשה וליצור שינוי בדפוסים האוטומטים שלנו, ואימון של המפה החדשה, עד שאנחנו יוצרים הטמאה במערכת ההפעלה שלנו. לבחור בסל תגובות חדש 

למה להגיע לייעוץ זוגי באשדוד ?

ייעוץ זוגי באשדוד, נס ציונה, גדרה, ראשון לציון, צרו קשר

חוסר אונים בזוגיות

קשה לנו להודות בזה, וזה מעורר כל כך הרבה בושה, אבל לפעמים, אנחנו כועסים, מאוכזבים וצועקים על בן הזוג, מאיימים בגירושין, מאיימים לעזוב את הבית, מתחשבנים, שותקים ימים , טורקים דלתות, משחקים משחקי כוח, התפרצויות זעם, משתלטים, מקנאים.<br><br>לפעמים אנחנו כל כך חסרי אונים שאנחנו כבר לא יודעים מה לעשות, אולי להיפרד ? אולי לחפש זוגיות אחרת ? אולי לבגוד ? אולי לארוז הכל ולעשות הפסקה ? אתם מרגישים שיש משהו ברשימה הזו שאתם או הבן זוג שלכם עושה ?

ייעוץ זוגי באשדוד עוזר לגשר על פערים בתקשורת הרגשית

אנחנו נבנה ביחד מודל מותאם וברור לניהול רגשי מול בן זוג שיתן לך את הכלים כיצד להתנהל בתוך המערכת יחסים וכיצד להביא את המערכת היחסים לפוטנציאל הגבוה ביותר עבורך.
המודל שאנחנו עובדים איתו הוא קיצור זמנים משמעותי. המודל הזה יכול לבנות מפת דרכים חדשה לזוגיות שלנו, שמי שמיישם אותה יכול לחוות חיים חדשים בתוך הבית.

מבחינתנו העבודה הרגשית היא הבסיס לזוגיות נכונה, כי אפשר יהיה "לדבר" על הדברים עד מחר, אבל באמת לגשר על הפערים הרגשיים בין בני זוג צריך להרגיש את זה מהלב, להרגיש את בן הזוג ובאמת ליצור הבנה עמוקה, כשאתה מבין מישהו אחר קל לך לעשות איתו אהבת לרעך כמוך. בגלל שיש פערים בתקשורת הרגשית בין זכר ונקבה הרבה פעמים אין הבנה של הצד השני, לגשר על הפער הזה חייבים לעבור דרך העבודה הרגשית וליצור תשתית עמוקה יותר של הבנה הדדית.

עיקר ההתמודדות שלנו היא התמודדות רגשית מול בן הזוג.

ייעוץ זוגי באשדוד, רמלה, לוד, ראשון לציון - איפה אנחנו נמצאים ?

אנחנו מקיימים מפגשי ייעוץ בכרמי יוסף, ליד יער חלומי, 20 דקות מאשדוד. מתאים לתושבי רחובות, גדרה, ראשון לציון, רמלה, לוד, יבנה . 

לנוע יחד לעבר יעד משותף


לבנות גשר בין השפה הרגשית של האישה לשפה הרגשית של הגבר.
כשיש נוכחות של שני מטפלים שעובדים יחד ובמקביל יש יותר אפשרויות לגשר
על פערים וללמוד כיצד לפתח את התקשורת הרוחנית, (הלא מילולית) בין בני הזוג.
איך להיות ערים למסרים מתחת לפני השטח, איך לקרוא את המסרים האלה עוד לפני שהדברים
מתגלגלים להיות כדור שלג.
תודעה זוגית זו אומנות של ממש, כל אחד מביא איתו כל כך הרבה צבעים, איך אתם ביחד בונים יצירת אומנות משותפת המאפשרת לכל הצבעים להשתלב בהרמוניה ולהדהד בעולם.  

מה עושים כשבן הזוג לא מעוניין לבוא לייעוץ זוגי באשדוד ?

זה מקרה נפוץ, אחד מרגיש מוכן לטיפול זוגי והשני לא מבין בכלל על מה כל המאומה, למה צריך את זה בכלל ? למה לבזבז על זה משאבים, זמן, אנרגיה, מבחינתו הכל בסדר וזה הכל דרמה שתסתיים בקרוב. אנחנו צריכים ללמוד להתפתח גם כשהצד השני לא משתף פעולה, לעבור תהליך בעצמנו ולא לעשות התניות של הכל או כלום עם בן הזוג כדי לשכנע אותו להגיע לטיפול זוגי. יש כאן להתגבר על היצר לפתור את בן הזוג ולקחת את האחריות לעשות תהליך בעצמנו, זה עבודה מאוד פנימית.  הזוגיות היא המראה הכי קרובה לעצמנו, וכשאנחנו בחמלה לצד שמסרב להגיע לטיפול ואנחנו לוקחים את היוזמה לעשות תהליך, בלי קשר להחלטה שלו, אנחנו משמשים דוגמה לבן זוג ואפשר יהיה לראות שמשהו בו מתחיל להתרכך ולהיות יותר מוכן להיפתח לאופציה ללכת לייעוץ, הקסם פה שאנחנו לא תלויים בו ורק מהתנועה שיצרנו בתוכו מתחולל שינוי משמעותי בזוגיות שלנו. 

מה הסיבות שמונעות מאיתנו להגיע לייעוץ זוגי באשדוד ?

מה הנכס הכי יקר שיש לאדם ?

הזוגיות זה הנכס הכי יקר שיש לאדם.  מה כמות המשאבים המנטליים והרגשיים שאנחנו משקיעים בקרירה שלנו לעומת הזוגיות שלנו ? יש לנו נטייה להזניח את הזוגיות לשים אותה בסוף הרשימה שלמעשה, ההפך הוא הנכון, הזוגיות היא הנכס ששורד את מבחן הזמן, שכל המירוץ סביב הכסף והקרירה פוחת מה שנשאר זה אנחנו, נטו, בלי כל הרעש מסביב, הנכס של הזוגיות שמקף באופן מדויק ביותר את מערכת היחסים שלנו ביננו לבין עצמנו, לכן הנכס הזה של הזוגיות הוא נצחי, שום חומר לא שורד את מבחן הזמן.  

למה בכלל להשקיע בזוגיות שלנו ?

הזוגיות זו הצומת המרכזית שדרכה הכל עובר, היא משפיעה על כל תחומי החיים, קרירה, מערכות יחסים, חינוך, איכות חיים. אנשים טסים לקצה השני של העולם כדי ללמוד על עצמם והנה הסדנה הכי טובה בעולם נמצאת ממש מתחת לאף, בבית, בזוגיות שלנו כאן ועכשיו.  זוגיות היא המראה הכי גדולה מול הערך שלנו. 

אנחנו מזמינים אתכם לייעוץ זוגי לגלות גישה אחרת

שתעזור לכם לשרטט מפת דרכים חדשה לזוגיות שלכם

שתקצר לכם משמעותית את זמן של המריבות והויכוחים.

שתגלה איך להגיב באופן חדש לבן הזוג

שתעזור לכם להבין מה הסיבה העמוקה שבן הזוג שלכם מתנהג בצורה הזו ?

שתדייק ותעמיק את התקשורת עם בן הזוג

ייעוץ זוגי באשדוד וסביבותיה, צור קשר